Harris Krusell

Harris Krusell
Harris Krusell
Harris Krusell
Harris Krusell
Harris Krusell
Harris Krusell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRIS KRUSELL (1900-tal): Landskap, signerad och daterad 1900, olja på duk, ca 66 x 102 cm

377543

2016-04-21