Torsten Bergmark oljemålning

Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Kampscen med åskådare", signerad och daterad -67, olja på duk 139 x 137 cm

377544

2016-04-21