Gösta Erikson oljemålning

Gösta Erikson oljemålning
Gösta Erikson oljemålning
Gösta Erikson oljemålning
Gösta Erikson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA ERIKSON (1908-1979): Stilleben, signerad och daterad Gösta Erikson -45, olja på pannå, ca 57 x 86 cm

377545

2016-04-20