Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i björk, höjd ca 76, 118x78 cm

Smärre ytskador, bordsskivan med fläckar

377549

2016-04-20