Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i björk, höjd ca 76, 118x78 cm
Smärre ytskador, bordsskivan med fläckar
377549
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här