Herrbetjänt
2016-04-20
377553
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, art decostil, valnöt samt svärtade detaljer, höjd 102 cm
Slitage