Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, servisglas, 12 st, 1950-tal, grönt glas, bestående av ölglas, 6 st, snapsglas, 6 st, höjd ca 17 resp 12 cm
Ett ölglas med nagg
377554
2016-04-20