Glasservisdelar Reijmyre

Glasservisdelar Reijmyre
Glasservisdelar Reijmyre

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, servisglas, 12 st, 1950-tal, grönt glas, bestående av ölglas, 6 st, snapsglas, 6 st, höjd ca 17 resp 12 cm

Ett ölglas med nagg

377554

2016-04-20