Väggtelefon omkring 1900

Väggtelefon omkring 1900
Väggtelefon omkring 1900
Väggtelefon omkring 1900
Väggtelefon omkring 1900
Väggtelefon omkring 1900
Väggtelefon omkring 1900

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, omkring 1900, Stockholms Allmäna Telefonaktiebolag, delvis fanérad i mahogny, höjd ca 65 cm

Bruksslitage, ytskador

377555

2016-04-20