Matbord 1960-tal

Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal
Matbord 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MATBORD, 1960-tal, fanérat i teak, med utdragsskivor, höjd ca 74, 135x85, total längd 250 cm

Ytskador, fläckar

377556

2016-04-20