Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, army-stil, 1900-talets andra hälft, teak och mässing, låda infälld i sargen, Stämplat Säffle, höjd 53, 68x50 cm
Smärre slitage
377587
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här