Skrivmöbel
2016-04-20
377593
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVMÖBEL, 1900-tal, rokokostil, klaff med bakomvarande skrivinredning, höjd 100, 80x50 cm
Bruksslitage