Leonard Wiedh
2016-04-20
377595
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Bränningar, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 72x127 cm
Duklagning, retusch