Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LOUIS SPARRE (1863-1964): "Hamn i dimma" Simrishamn, signerad och daterad LSp 10 IX 48, blandteknik, ca 11 x 18 cm
Löst bakstycke
377606
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här