Louis Sparre blandteknik
Vollendet
2016-04-20
377606
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LOUIS SPARRE (1863-1964): "Hamn i dimma" Simrishamn, signerad och daterad LSp 10 IX 48, blandteknik, ca 11 x 18 cm
Löst bakstycke