Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st., sekelsifte 1900, kolonnformade, fasetterat kolonnskaft, försilvrad koppar, höjd ca 29 cm

Smärre slitage, bucklor/stötmärken

377613

2016-04-20