Serveringsvagn 1940/50-tal

Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skiva i råglas, på hjul, höjd ca 60, 67x53 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre färgfläckar på ovansidan

377623

2016-04-24