Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skiva i råglas, på hjul, höjd ca 60, 67x53 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre färgfläckar på ovansidan
377623
2016-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner