Fåtöljer 1 par
2016-04-22
377647
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, betsad bok, textilklädsel, höjd 67 cm, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, klädsel med fläckar och skador