Lisa Larson figurin
2016-04-21
377651
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, figurin, "Emma", stengods, Gustavsberg, signerad LL, formgiven 1958-73, höjd ca 16 cm
Fot med obetydligt fotnagg