Soffbord Expandette

Soffbord Expandette
Soffbord Expandette
Soffbord Expandette
Soffbord Expandette

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Expandette, S Ljungqvists Möbelindustri, Habo, modellen formgiven 1957, höjd 58, 120-160 cm x 58 cm

Bruksslitage, märken, repor

377659

2016-04-22