Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), (2) Figurstudier, signerade och daterade PO Ultvedt-42, blandteknik, 14x19,5 cm, oramade,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

377662

2016-04-21