Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Båtar vid hamn, signerad PO Ultvedt, olja på pannå, 19x24 cm, oramad,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
377667
2016-04-21