PEr Olof Ultvedt

PEr Olof Ultvedt
PEr Olof Ultvedt
PEr Olof Ultvedt
PEr Olof Ultvedt

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Båtar vid hamn, signerad PO Ultvedt, olja på pannå, 19x24 cm, oramad,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

377667

2016-04-21