Urnor i gjutjärn

Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn
Urnor i gjutjärn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URNOR med hänklar, 1 par, svartmålat gjutjärn, samtida, höjd utan hänklar ca 36, diameter ca 30 cm

Bruksslitage, smärre skador vid mynning

377679

2016-04-21