Sven-Olof Ehrén

Sven-Olof Ehrén
Sven-Olof Ehrén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Arkösund, signerade och daterade Sven Olof Ehren -69, 80/310, färglitografi, ca 30x52 cm

377682

2016-04-21