Olof Gylling akvarell
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLOF GYLLING (1870-1929): Plattfisk, signerad, akvarell, bladmått ca 26x33 cm, samt två grafiska blad, varav ett Pat Plümier del samt F.F.Hennig fc samt tryckt textil föreställande fiskar medföljer
377687
2016-04-21