Olof Gylling akvarell

Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell
Olof Gylling akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOF GYLLING (1870-1929): Plattfisk, signerad, akvarell, bladmått ca 26x33 cm, samt två grafiska blad, varav ett Pat Plümier del samt F.F.Hennig fc samt tryckt textil föreställande fiskar medföljer

377687

2016-04-21