Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition med bl a dalahästar signerad samt numrerad 295/300, färglitografi, ca 52,5x42 cm
377705
2016-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här