Ardy Stüwer färglitografi

Ardy Stüwer färglitografi
Ardy Stüwer färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition med bl a dalahästar signerad samt numrerad 295/300, färglitografi, ca 52,5x42 cm

377705

2016-05-04