Ljusstakar 1 par tenn 1781

Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781
Ljusstakar 1 par tenn 1781

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Swen Rönqwist, Gävle 1781, balusterskaft, rund fot och ljusmanschett med fascesstav, höjd 18,5 cm

Skador, slitage

377716

2016-04-24