Skulpturer Kina

Skulpturer Kina
Skulpturer Kina
Skulpturer Kina
Skulpturer Kina
Skulpturer Kina
Skulpturer Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

TEMPELLEJON / FOHUNDAR, 1 par, lergods, Kina, tidigt 1900-tal, polykromt glaserade, höjd 30 cm

Smärre nagg

377735

2016-04-22