Lars Svensson landskapsmotiv
2016-04-21
377740
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LARS SVENSSON, landskapsmotiv med skog, signerad Lars Svensson samt daterad -92, olja på duk, 245x130 cm