Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OTTO SCHULZ, soffa, Boet, Göteborg 1940-tal, ben i bok, höjd 76, längd 202 cm
PROVENIENS
Tidigare ägare var anställd vid AB Boet.
skadad kädsel
377747
2016-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här