Otto Schulz för Boet soffa

Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa
Otto Schulz  för Boet soffa

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OTTO SCHULZ, soffa, Boet, Göteborg 1940-tal, ben i bok, höjd 76, längd 202 cm

PROVENIENS
Tidigare ägare var anställd vid AB Boet.

skadad kädsel

377747

2016-04-25