Marc Guyard

Marc Guyard
Marc Guyard

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC GUYARD (Frankrike, född 1932): "Alchiba", signerad Marc Guyard, 51/75, 1987, färglitografi, ca 39,5x39,5 cm

377762

2016-04-21