Marc Guyard färglitografi

Marc Guyard färglitografi
Marc Guyard färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC GUYARD (Frankrike, född 1932): "Alchiba", signerad Marc Guyard, 51/75, 1987, färglitografi, ca 39,5x39,5 cm

377770

2016-04-21