Jack Grafström oljemålning

Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Komposition, signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 61,5x50,5 cm

377772

2016-04-21