Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, grönmålad, höjd ca 81, 56x105 cm
Senare beslag och bakstycke, fot med lagning
377786
2016-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här