Byrå i rokoko

Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, grönmålad, höjd ca 81, 56x105 cm

Senare beslag och bakstycke, fot med lagning

377786

2016-04-21