Byrå med stenskiva rokokostil
2016-04-22
377805
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, intarsiadekor, 3 lådor, höjd ca 79, 97x 50 cm
Smärre skador, nyckel saknas