Yrjö Edelmann färgserigrafi

Yrjö Edelmann färgserigrafi
Yrjö Edelmann färgserigrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, 249/250, färglitografi, 80x60 cm

377807

2016-04-21