Axel fahlcrantz olja på duk

Axel fahlcrantz olja på duk
Axel fahlcrantz olja på duk
Axel fahlcrantz olja på duk
Axel fahlcrantz olja på duk
Axel fahlcrantz olja på duk
Axel fahlcrantz olja på duk
Axel fahlcrantz olja på duk
Axel fahlcrantz olja på duk

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Sommarafton, signerad och daterad A Fahlcrantz 1904, olja på duk, 75x112 cm.

377812

2016-04-23