Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Månskenskvinnan", signerad E Cullberg, olja på pannå, ca 91x72 cm
Zustandsbeschreibung
377819
2016-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner