Erland Cullberg olja

Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Månskenskvinnan", signerad E Cullberg, olja på pannå, ca 91x72 cm

Zustandsbeschreibung

377819

2016-04-24