Sänggavlar 1800-/1900-tal
Valmis
2016-04-22
377825
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
SÄNGGAVLAR, 1800-/1900-tal, bemålat järn och mässing, bredd 90, höjd 129/116 cm
Bruksslitage