Romersk skola 1700-talets mitt olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROMERSK SKOLA (1700-talets mitt): Insjölandskap, olja på duk, 43,5x61,5 cm. På spännramen pappersetikett "Emanuel Mai, Hofantiquar Ulrich Mai, Berlin"

Dubblerad, retuscher

377828

2016-04-22