BOrdspendyl Frankrike

BOrdspendyl Frankrike
BOrdspendyl Frankrike
BOrdspendyl Frankrike
BOrdspendyl Frankrike
BOrdspendyl Frankrike
BOrdspendyl Frankrike
BOrdspendyl Frankrike
BOrdspendyl Frankrike

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld, på stensockel, "La Musique", höjd ca 31, 46x15 cm, nyckel och pendel finns

Den glasförsedda främre luckan går ej att stänga

377840

2016-04-22