Klaffbord
2016-04-22
377861
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KLAFFBORD, Karl Johan, fanérad med mahogny, lejontassar i metall, höjd 68, 90x65, vardera klaff ca 24 cm
Slitage, fanerbortfall