Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS PEHRSON, golvlampor, 1 par, "Bumlingen", Ateljé Lyktan, höjd ca 120 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, repor, mindre bucklor
377887
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här