Helmer Masolle

Helmer Masolle
Helmer Masolle

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HELMER MASOLLE (1884-1969): Kvinna, signerad Masolle, och daterad i trycket, ca 27x34 cm

Kuntoraportti

377891

Päivämäärä:

2016-04-22