Helmer Masolle
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HELMER MASOLLE (1884-1969): Kvinna, signerad Masolle, och daterad i trycket, ca 27x34 cm
Kuntoraportti
377891
Päivämäärä:
2016-04-22