Bertil Bull Hedlund och Stig Borglind

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL "BULL" HEDLUND (1893-1950) STIG BORGLIND (1892-1965): Komposition, signerade, etsningar, ca 15x12 resp 13x24 cm

377893

2016-04-22