Ljuskrona empire

Ljuskrona empire
Ljuskrona empire
Ljuskrona empire
Ljuskrona empire
Ljuskrona empire
Ljuskrona empire

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets början, empire, för 6 ljus, behängd med olikslipade prismor, på förgylld mässingsstomme, höjd ca. 80 cm, diameter 58 cm

Renoverad och kompletterad

377894

2016-04-22