Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets början, empire, för 6 ljus, behängd med olikslipade prismor, på förgylld mässingsstomme, höjd ca. 80 cm, diameter 58 cm
Renoverad och kompletterad
377894
2016-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här