Appliquer 1800-tal empire-stil 1 par

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, empire-stil, för 3 ljus vardera, i form av svanar, förgylld brons, längd 63 cm, djup 20 cm

377895

2016-04-22