Edward Henderson blandteknik

Edward Henderson blandteknik
Edward Henderson blandteknik
Edward Henderson blandteknik
Edward Henderson blandteknik

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDWARD HENDERSON (USA, född 1951): Untitled #10, signerad och daterad E. H. -85, olja på papper, 103 x 76 cm
PROVENIENS: Lorence Monk Gallery, New York
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos Collection 1994

Veck och revor

377897

2016-04-22