Ray Smith akvarell

Ray Smith akvarell
Ray Smith akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAY SMITH (USA född 1959), utan titel, signerad och daterad Ray Smith 3/2/89, akvarell, 47,5 x 31,5 cm
Proveniens:
Stockholms Auktionsverk Moderna 2005

377898

2016-04-22