Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RAY SMITH (USA född 1959), utan titel, signerad och daterad Ray Smith 3/2/89, akvarell, 47,5 x 31,5 cm
Proveniens:
Stockholms Auktionsverk Moderna 2005
377898
2016-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här