Anna Rosenbäck oljemålning
2016-04-22
377904
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Himmel och hav, a tergo signerad A Rosenbäck, olja på duk, ca 80x100 cm