Sigurd Resell Fåtölj

Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj
Sigurd Resell Fåtölj

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGURD RESELL, fåtölj, "The falcon chair", design Sigurd Resell, för Vatne Möbler Norge, 1900-talets senare del, stomme i betsat trä, läderklädda, etikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, två knappar saknas

377921

2016-04-22