Sigurd Resell Fåtölj
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGURD RESELL, fåtölj, "The falcon chair", design Sigurd Resell, för Vatne Möbler Norge, 1900-talets senare del, stomme i betsat trä, läderklädda, etikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, två knappar saknas
377921
2016-04-22