Soffa Bobergs Möbelaktiebolag

Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
Soffa Bobergs Möbelaktiebolag

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOBERGS MÖBELAKTIEBOLAG, soffa, 1940-tal, klädsel i blåmelerad plysch, rygg med knappar, längd ca 186, sitthöjd 38 cm

Smärre slitage

377924

2016-04-22