Starkvinsglas

Starkvinsglas
Starkvinsglas

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STARKVINSGLAS, 6+4+2+1+1 st, 17/1800-tal, kasad dekor, höjd 8,5-11,5 cm, medföljer miniatyrflaska med Gustav III monogram

slitage

377925

2016-04-22